۩۞۩ buzzer ۩۞۩
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

free kardan gprs va farar az filter

3 posters

Go down

free kardan gprs va farar az filter  Empty free kardan gprs va farar az filter

Post by bache-poldar-original Fri May 06, 2011 9:33 am

download opera mini handler
[You must be registered and logged in to see this link.]

Tanzimat Opera mini handler
برای استفاده رایگان از اینترنت ایرانسل می توانید از اپرا مینی و بسیاری دیگر از برنامه هایی که برای این منظور طراحی شده اند بهره بگیرید
اپرا مینی هندلر یا هر برنامه هندلر دیگر برای گذشتن از فیلتر و رایگان کردن جی پی آر اس طراحی شده اند
برای استفاده از اپرا مینی ابتدا باید تاریخ گوشی خود را به میلادی تنظیم کنید
گام دوم تغییر پروتکل به اچ تی تی پی می باشد چون تنها با پروتکل اچ تی تی پی یا اف تی پی است که می توان رایگان از اینترنت جی پی آر اس بهره برد
قدم بعدی استفاده از تنظیمات ام ام اس برای اتصال میباشد چون تنظیمات ام ام اس در واقع همان تنظیمات جی پی آر اس هست که پراکسی و پورت را در خود جای داده است
این گذینه را میتوانید در تنظیمات نقطه دستیابی خود بیابید و اولویت بندی کنید تا در هنگام شروع به کار برنامه نوع اتصال و نقطه دستیابی مورد نظر از شما سوال شود

قدم بعدی وارد کردن صحیح تنظیمات در صفحه نخست برنامه هندلرتان می باشد
باید دقت کنید تا حروف کوچک و بزرگ درست وارد شوند و تغییری در حروف کوچک و بزرگ ندهید

و حال می توانید با خیال راحت تنظیمات را وارد و از اینترنت رایگان در گوشی خود لذت ببرید
اگر سوالی داشتید میتونید به من ایمیل بزنید یا در قسمت نظرات مطرح کنید .

Proxy Irancell (APN)======>
همونطور که میدونید برای استفاده رایگان از جی پی آر اس باید از نقطه دستیابی همراه با پراکسی و پورت استفاده کنیم که اتفاقا ایرانسل تو تنظیمات ام ام اس از پراکسی و پورت استفاده میکنه
پراکسی ایرانسل که 10.131.26.138 هست که این روزا پورت هایی میزاره که سرعتش پایینه و یا کار نمیکنه
پورتی که ما بهش نیاز داریم 8080 هستش
حالا اصلا میدونید مزایای استفاده از این پراکسی پورت ها چیه؟ یکی از مهمترین اونا اینه که اینترنت شما هنگام دانلود و یا آپلود گیر نمیکنه و میتونید با سرعت بیشتری از اینترنت بهره ببرید
حالا نوبت میرسه به پراکسی جدید
چند روز پیش که داشتم با یه سری از کد ها ور میرفتم تا راهی دیگری برای رایگان کردن جی پی آر اس رایانه پیدا کنم, تصادفا پراکسی جدیدی از ایرانسل کشف کردم که بعد از اینکه اونو داخل گوشیم گذاشتم دیدم اپرا مینی هایی که از کار افتاده بودن به راحتی نصب شدن و با سرعت بالایی کار کردن
اونم این پراکسی بود 8.131.22.138 شاید با این پراکسی بتونیم خیلی از مشکلات رو حل کنیم
پراکسی و پورت ها رو پایین لیست میکنم تابتونیم یه آرشیو ازشون بسازیم

موفق و پیروز باشید ,.

Irancell Proxy:
10.131.26.138
010.131.026.138
8.131.22.138

Irancell Port:
8080
9200
9201

HTTP Server===>
این قسمت رو اختصاص میدیم به اچ تی تی پی سرور که یکی از مهمترین بخش های وبلاگ میتونه باشه
پیشنهاد میکنم تو قسمت نظرات در این مورد بیشتر بحث کنیم و هریک از دوستان نظرات و البته فرضیه های خودشون رو مطرح کنند تا بتونیم راهی برای ساخت اچ تی تی پی سرور های جدید پیدا کنیم
البته به نظر من مشکل اصلی ما همین اچ تی تی پی سروره چون اُپرا سوپر اسپیدی که گذاشتم نیاز به فرونت نداره و من بیش از یک سال از اون رایگان استفاده کردم و حتی به برخی از دوستان هم دادم
دوستان اچ تی تی پی سرور هایی رو که دارن تو قسمت نظرات بزارن تا با ساخت لیستی از اونها و کنار هم گذاشتنشون بتونیم ازین پس خودمون اچ تی تی پی سرور بسازیم و دیگه نگران لو رفتن اون نباشیم

موفق و پیروز باشید

Custom Http Server Aval:

Custom Http Server Dovom:

Custom Http Server Sevom:

FrontQuery==>
سلام به همه دوستان عزیز
از این پس میتونیم این پست رو اختصاص بدیم به فرونت ها و راجع به فرونت اینجا بحث کنیم
یادتون باشه بدون مشورت کردن نمیتونیم فرونت جدید بسازیم
پس همه اونایی که فرونتی دارن که کار نمیکنه اینجا تو قسمت نظرات بزارن تا من ازشون یه لیست بسازم و با کنار هم گذاشتن اونا بتونیم فرونت های جدید بسازیم
در ضمن اگه فرونت جدیدی ساخته یا کشف شد میتونیم برای هم ایمیل یا از طریق برنامه اس ام اس رایگان واسه هم بفرستیم
منم ازین پس ایمیل هاتون رو ذخیره میکنم و تازه ترین ها رو براتون میفرستم یادتون باشه که ما میتونیم

موفق و پیروز باشید

FrontQuery aval:
85.185.37.13.Wx.FlyProxy.Com/nph-proxy.Pl/010110a/http/

GPRS Rayegan Dar Computer===>
اینترنت رایگان در کامپیوتر از طیق جی پی آر اس ایرانسل
برای شروع اول باید برنامه جاوا 7 رو دانلود و روی رایانه خودتون نصب کنید
حالا برنامه
KEmulator
یا
Micro emulator
رو دانلود و نصب کنید
حالا می تونید هر برنامه جاوایی رو که سازگاره تو رایانه تون باز کنید. حتی نیمباز و غیره
حالا باید از طریق بلوتوث یا کابل گوشیتون رو به رایانه وصل کنید تا ارتباط اینترنت گوشی و رایانه برقرار شهحالا یه اپرا مینی هندلر مناسب دانلود کنید و تو رایانه اجرا کنید و تنضیمات رو توش بزارید و ازش لذت ببری
manbaa ; mehrabunblog.mihanblog.com

Last edited by bache-poldar-original on Fri May 06, 2011 10:57 am; edited 1 time in total
bache-poldar-original
bache-poldar-original
Admin
Admin

https://persian.forumotion.net

Back to top Go down

free kardan gprs va farar az filter  Empty sina khodemon

Post by bache-poldar-original Fri May 06, 2011 10:39 am

85.185.37.13

حتما همتون این آی پی رو میشناسید, آی پی که مدت ها بود کاربران زیادی از اون جهت رایگان کردن برنامه های هندلر خود استفاده میکردند, چند وقت پیش این آی پی بسته شد و اینطور که من متوجه شدم این آی پی دیگه کاملا از کار افتاده

امروز چند آی پی جدید از ایرانسل به دست آوردم که متاسفانه همه اونها بسته شده بودند یا شاید هم بعلت فایروال ایرانسل عمل نمیکنند؛ تو این پست به بحث درباره آی پی های ایرانسل میپردازیم تا بتونیم به دست آورد های بزرگتری برسیم.

تنظیماتی که در پایین مشاهده میکنید یکی از برترین و پرسرعت ترین تنظیماتی است که مدتها کاربران زیادی رو پوشش داده بود و هنوزم عده ای از دوستان در حال استفاده از آن هستند البته با تغییر آی پی ایرانسل آن. اگر خوب دقت کنید, متوجه می شوید که در ابتدای هریک از این تنظیمات از آی پی مورد نظر استفاده شده که مقصود از اضافه کردن این آی پی صرفا رایگان کردن اتصال جی پی آر اس در برنامه های هندلر بوده است؛ (با اتصال به ایرانسل) البته تنظیمات زیر بدون درج آی پی فوق الذکر کاملا دقیق کار می کنند و تنها نیاز به آی پی جدید جهت رایگان کردن اتصال اینترنت دارند

لازم به ذکر است تنظیمات مورد نظر سابقا با درج آی پی برای رایگان کردن برنامه های هندلر به کار گرفته میشدند و امروز به علت مسدود شدن آی پی 85.185.37.13 در هنگام اتصال دارای خطا میباشد و عملیات اتصال را قطع میکند

Custom Http Server:

FrontQuery:
85.185.37.13.Wx.FlyProxy.Com/nph-proxy.Pl/010110a/http/

این توضیحات برای تمام دوستانی بود که در این کار ثابت قدم اند, امیدوارم کمکی هرچند ناچیز برای دستیابی به تنضیمات رایگان پرسرعت و همیشگی باشد. شاید بتوانیم خودمان سازنده ی تنضیمات شویم

و در آخر این شعار رو به خاطر بسپارید؛

ما باید تولید کننده تنظیمات باشیم نه مصرف کننده آن
bache-poldar-original
bache-poldar-original
Admin
Admin

https://persian.forumotion.net

Back to top Go down

free kardan gprs va farar az filter  Empty Re: free kardan gprs va farar az filter

Post by parsa123aa Tue Mar 06, 2012 2:42 pm

@AAli boood doste aziz
man mamolan vase ineke bekham be net vasl beshamm az ip estefade mikonam vase hamin rozane 100 ta ip leech mikonam o test mikonam o estefade mikonam.
mikhastam beporsam age jaye ip haye http o feronQuery ro ba ip haei ke khodam leech mikonam avaz konam bazam kar mikonan ??

age are ..bayad ip ham che porti dashte bashan ?
tnnnx @

parsa123aa

Back to top Go down

free kardan gprs va farar az filter  Empty Re: free kardan gprs va farar az filter

Post by ii-_-ii Tue Mar 06, 2012 3:07 pm

fekr nemikonam ba port hayem dge javab begiri
ii-_-ii
ii-_-ii
Admin
Admin

Back to top Go down

Post by parsa123aa Fri Mar 09, 2012 2:51 pm

man haishe operamiinim ro ra mindazam vali to free kardanesh mondam
nemidonam chejori bas settinge http server o socket esho besazam ya az koja biyaram :-??

parsa123aa

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Back to top

- Similar topics